Brands

We manufacture scrubber sponges, cleaning clothes, car sponges with shampoo, bath sponges, scouring fibers with various dimensions, quality and quantities in a package under Sanitex, Star and Blues brands

Our product range diversify with microfiber clothes, stainless steel scourers, magic (melamine) sponge and cellulosic sponge

In addition, scrubber sponges and cleaning clothes manfucatured with required dimensions and quality can be shipped to be carried its packaging process out by customer.

It is used
• polieter and poliester sponge with various densities,

• scouring fibers with various dimensions and compositions and,

• cleaning clothes with various dimensions and compositions,

in our production line.

Özel Marka Üretimlerimiz

Sanifoam, çeşitli ulusal ve uluslararası zincir market ve markalar adına da üretim yapmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir devam eden özel marka üretim tecrübesi, müşteri talepleri doğrultusunda kalite belirleme ve tasarım aşamasından, depo teslim aşamasına kadar sorunsuz hizmet verilmesini sağlar.

Üretim esnasında,

Çeşitli yoğunluklarda polieter ve polyester sünger,

Farklı m² ağırlıklarda ovucu keçe,

Farklı m² ağılıklarda ve kompozisyonlarda temizlik bezleri,

Müşteri markasını barındıran ambalaj malzemeleri,

Kullanılmaktadır.

Hammadde Üretimlerimiz

Sanifoam; Tekirdağ-Veliköy Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında ovucu keçe, Bursa-Kestel Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında ise non woven kumaş üretimlerini gerçekleştirmektedir.

250 gr/m²den başlayarak 850 gr/m²ye kadar ovucu keçeler çevre dostu kimyasallar kullanılarak, çeşitli renklerde üretilebilmektedir.

Müşteri talebine uygun olarak ürünler; plaka, lamine plaka ya da rulo halinde hazırlanmaktadır.

90 gr/m²den başlayıp 1200 gr/m² ağırlığa kadar üretilebilen temizlik bezleri, polyester ve viskon elyaf kullanılarak kesilmiş katlanmış ya da rulo olarak hazırlanmaktadır.