Sanifoam Hakkında

Sanifoam, 1990 yılında İstanbul’ da kuruldu. Süngerden ortopedik yatak üreten firma, ilk yıllarda tüm üretimini ihraç etti.

İlerleyen yıllarda teknolojik alt yapısını geliştiren Sanifoam Endüstri ve Tüketim Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., müşteri odaklı çözümler sunma prensibinin de yardımıyla pek çok sektörde lider konuma gelmiştir.
Halen Tekirdağ Veliköy Organize Sanayi bölgesindeki fabrikasında temizlik sektörüne, Çerkezköy Organize Sanayi bölgesinde ise otomotiv sektörüne hizmet verilmekte.
Bursa, Kestel Organize sanayinde kurulu fabrikada hem temizlik, hem de otomotiv müşterilerine yönelik Non Woven üretimleri yapılmakta. Eskişehir Fabrikası beyaz eşya sektörüne, Adana ve Ankara Fabrikalarında ise otomotiv sektörüne üretim sağlanmakta. Münih’de kurulan depo da otomotiv sektörüne servis vermekte.

Yaklaşık 230 kişiye iş imkanı sunan firma tüm fabrikalarında süngerin kesimi, form verilmesi, laminasyon, empregnasyon, non woven, ağaç işleme, geri dönüşümden mamul sünger üretimlerini gerçekleştirmekte.

Güçlü teknik alt yapıya sahip olan Sanifoam’ın tecrübeli ve dinamik kadrosu da en büyük güvencelerinden biridir.

Misyonumuz

  • Otomotiv, beyaz eşya, endüstriyel yalıtım ve temizlik sektörlerindeki müşterilerimiz için süngerler, non woven ve türevleri ürünler üretmek.
  • Ürünlerimizi geliştirirken ve üretirken en son teknolojiyi ve Ar-Ge imkanlarımızı kullanmak.
  •  Sistem tedarikçisi, üreticisi ve ihracatçısı olarak ses ve ısı yalıtımı, filtrasyon, temizlik ve perakende alanlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel yenilikçi çözümler geliştirmek.

Vizyonumuz

  • Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki ana müşterilerimiz için “TERCİH EDİLEN TEDARİKÇİ” olmak.

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ortak mühendislik ilkelerine göre karşılamak ve onların “TEKNİK DANIŞMANI” olmak.

  • ÇEVREYE, TOPLUMA VE İNSANA SAYGI” ilkelerimizden şaşmamak.

Güneşli Evren Mh. Bahar Cd. Polat İş Merkezi B–Blok No :22 Kat :2 Pk: 34212 Güneşli Bağcılar / İstanbul