Markalarımız

Sanifoam; Saniteks, Star ve Blues markaları altında çeşitli ölçü, kalite ve farklı paket içi adetlerde oluklu, düz bulaşık süngerleri ve temizlik bezleri, banyo süngerleri, şampuanlı oto süngerleri, ovucu keçeler üretmektedir.

Ürün gamı; mikrofiber bezler, çelik ovma telleri, sihirli (melamin) sünger, selülozik sünger çeşitleri ile tamamlanmaktadır.

Ayrıca istenilen ölçü ve kalitede üretilen bulaşık süngerleri ve temizlik bezleri, müşteri tarafından paketlenmek üzere de sevk edilebilir.

Üretim esnasında;

Çeşitli yoğunluklarda polieter ve polyester sünger,

Farklı m² ağırlıklarda ovucu keçe,

Farklı m² ağılıklarda ve kompozisyonlarda temizlik bezleri,

Kullanılmaktadır.

Özel Marka Üretimlerimiz

Sanifoam, çeşitli ulusal ve uluslararası zincir market ve markalar adına da üretim yapmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir devam eden özel marka üretim tecrübesi, müşteri talepleri doğrultusunda kalite belirleme ve tasarım aşamasından, depo teslim aşamasına kadar sorunsuz hizmet verilmesini sağlar.

Üretim esnasında,

Çeşitli yoğunluklarda polieter ve polyester sünger,

Farklı m² ağırlıklarda ovucu keçe,

Farklı m² ağılıklarda ve kompozisyonlarda temizlik bezleri,

Müşteri markasını barındıran ambalaj malzemeleri,

Kullanılmaktadır.

Hammadde Üretimlerimiz

Sanifoam; Tekirdağ-Veliköy Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında ovucu keçe, Bursa-Kestel Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında ise non woven kumaş üretimlerini gerçekleştirmektedir.

250 gr/m²den başlayarak 850 gr/m²ye kadar ovucu keçeler çevre dostu kimyasallar kullanılarak, çeşitli renklerde üretilebilmektedir.

Müşteri talebine uygun olarak ürünler; plaka, lamine plaka ya da rulo halinde hazırlanmaktadır.

90 gr/m²den başlayıp 1200 gr/m² ağırlığa kadar üretilebilen temizlik bezleri, polyester ve viskon elyaf kullanılarak kesilmiş katlanmış ya da rulo olarak hazırlanmaktadır.